سفارش تبلیغ
صبا

محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

جمعه 94/11/23
7:30 عصر
جعفر ظهراوی


محاسبه بیمه عمر پاسارگاد

(استعلام و تعرفه نرخ بیمه عمر بر اساس حق بیمه)

سیستم محاسبه بیمه عمر پاسارگاد در حال راه اندازی می باشد. لطفا به بخش جدول بیمه عمر پاسارگاد مراجعه نمایید.

همچنین می توانید از فرم درخواست استعلام بیمه عمر جهت دریافت استعلام مورد نظر استفاده کنید.

فرم درخواست استعلام بیمه عمر


ویژگی های یک شرکت بیمه ی مطلوب

پنج شنبه 94/11/22
7:48 عصر
جعفر ظهراوی

PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 17 بهمن 1394 ساعت 10:17

رئیس کل بیمه مرکزی پاسخگویی به تعهدات و پرداخت خسارت را به عنوان مهمترین شاخص در ارزیابی شرکت خوب بیمه ای مطرح می کند و دست اندرکاران و فعالان این صنعت ضمن تایید این شاخص بر مدیریت مناسب ریسک و پیش بینی روش هایی برای وفادار نگه داشتن مشتری به رشته های بیمه ای و جذب آن ها تاکید دارند .
به گزارش انجمن حرفه ای صنعت بیمه به نقل از سایت تحلیلی-خبری آیین، غلامعلی ثبات عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه معتقد است شرکت بیمه ای موفق تر و ماندگارتر است که از یک سو بتواند با تکیه بر تخصص و تجربه نیروی انسانی خود برآورد مطمئن تری از ریسک های فعالیت خود داشته، حق بیمه ها را دقیق تر محاسبه و دریافت کند و از سوی دیگر، با نگرش و روش های بهینه، بیمه گذار را مجذوب و وفادار به شرکت نگه دارد.

به گفته او می توان شرکت بیمه ای را بهتر و موفق تر دانست که به عنوان برند بیمه ای در یک یا چند رشته بیمه مطرح شده باشد و برند آن در بازار بیمه موجب جلب مشتری شود.
البته ثبات بر این نکته نیز تصریح دارد که برندسازی موضوعی است که بعد از یک قرن از فعالیت صنعت بیمه در کشور مغفول مانده است .

وی در گفت وگو با خبرنگار سایت تحلیلی-خبری آیین، درباره ویژگی و شاخص های شرکت بیمه ای خوب عنوان کرد: پیش فرض چنین تحلیلی آن است که شرکت بیمه مورد نظر واجد معیارهای حداقلی تاسیس و فعالیت در بازار بیمه هست، به این معنی که از سرمایه مادی و انسانی کافی برخوردار است، اصول حرفه  بیمه گری و ضوابط فعالیت و رقابت در بازار بیمه را می شناسد و به آنها پایبند است.

وی ادامه داد: در غیر این صورت مجبوریم شاخص های ارزیابی وضعیت شرکت بیمه را پایین تر از حداقل ها قرار دهیم و مثلا بگوییم شرکتی بهتر است که قوانین و مقررات را رعایت می¬کند.

شرکت خوب بیمه ا ی از زوایای متفاوت قابل ارزیابی است
عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه تصریح کرد: از سوی دیگر روشن است که از زوایای متفاوت و نگرش ذی نفعان و مسوولین اعم از سهامداران، مدیران، بیمه گذاران، ناظران و رقبا، می توان شاخص های متعدد و متفاوتی را برای ارزیابی وضعیت شرکت بیمه تعریف و تدوین کرد و گاهی ممکن است منافع، نیازها و معیارهای اشخاص مختلف نسبت به یک شرکت بیمه همسو نباشد.

عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه بیان کرد: از دید بیمه گذار، شرکت بیمه مطلوب باید آگاهی های لازم درباره پوشش بیمه ای را درست و جامع اعلام کرده و تعهدات خود را به موقع و بطور کامل انجام دهد.
وی افزود: از سوی دیگر مدیران شرکت در پی پرتفویی هستند که ضریب خسارت بهتری داشته باشند و سهامداران انتظار سودآوری هرچه بیشتر دارند.
ثبات خاطرنشان کرد: همه هنر مالکان و مدیران شرکت آن است که در چارچوب ضوابط و مقررات، منافع جناح های مختلف شرکت را به نحوی تلفیق و هماهنگ کنند که شرکت بیمه بتواند پایدار و توانمند به فعالیت خود درسال های متمادی ادامه داده و در رقابت با سایر شرکت های بیمه روند صعودی داشته باشند.

عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه عنوان کرد: به طور عینی تر، از آنجا که اساس فعالیت بیمه گری مبتنی بر آمار و احتمالات بوده و هیچ قطعیتی در آن وجود ندارد، شرکت بیمه ای موفق تر و ماندگارتر است که از یک سو بتواند با تکیه بر تخصص و تجربه نیروی انسانی خود برآورد مطمئن تری از ریسک های فعالیت خود داشته، حق بیمه ها را دقیق تر محاسبه و دریافت کند و از سوی دیگر، با نگرش و روش های بهینه، بیمه گذار را مجذوب و وفادار به شرکت نگه دارد.


ضرورت توجه به برندسازی در رشته های بیمه ای
وی اظهار کرد: برآیند همه این موارد موجب برندسازی شرکت در بازار بیمه خواهد شد و می توان شرکت بیمه¬ای را بهتر و موفق تر دانست که به عنوان برند بیمه¬ای در یک یا چند رشته بیمه مطرح شده باشد و برند آن در بازار بیمه موجب جلب مشتری شود.
ثبات خاطرنشان کرد: برندسازی موضوعی است که بعد از یک قرن از فعالیت صنعت بیمه در کشور هنوز هیچ شرکت بیمه¬ای در هیچ یک از رشته ها و زمینه های فعالیت خود نخواسته و نتوانسته به آن دست یابد.
عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه تصریح کرد: اگر شرکت بیمه برند شده باشد به نوعی مبین آن است که توانگری و ماندگاری را هم دارد و از نظر نظارتی، مدیریتی، سهامداری و اعتماد بیمه گذاران در وضعیت بهتری قرار دارد.

شاخص های ارزیابی وضعیت شرکت های بیمه ای به طور دقیق تعریف شود
عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه با بیان اینکه به طور کلی استفاده از واژه های خوب و بد برای قضاوت درباره پدیده های پیرامون برخواسته از فرهنگ سفید و سیاه دیدن امور در فرهنگ مردم کشور ماست، اظهار کرد: مطلوب آن است که همه امور را نسبی دیده و آنها را در طیفی از رنگ های خاکستری قرار داده و بکوشیم با ارزیابی نقاط قوت و ضعف هر پدیده برای بهبود وضعیت شان برنامه ریزی و اقدام کنیم.

وی افزود: بر این اساس، تفکیک شرکت های بیمه به دو دسته خوب و بد ما را به نتیجه دقیق و کارآمدی نمی رساند و به جای آن بهتر است شاخص های ارزیابی وضعیت یک شرکت بیمه را تعریف و تعیین کرده و بر اساس آن تحلیل شود که هر شرکت بیمه بر اساس هر شاخص در چه وضعی قرار دارد.راهنمای استفاده از خدمات بیمه ­ای

پنج شنبه 94/11/22
7:17 عصر
جعفر ظهراوی


  • · برای بیمه­ های حادثه و تکمیلی حادثه و آتش سوزی:

1-     شعبه بانک صادر کننده سپرده با دریافت اعلام خسارت از سپرده گذاران در مورد هر یک از بیمه های حادثـه ، تکمیلی حادثـه و آتش سوزی، نسبت به تکمیل "برگ اعلام خسارت" اقـدام می نماید.

2-     برگ اعلام خسارت تکمیل شده، همراه با سایر مدارک به بیمه پاسارگاد ارسال می شود.

3-     بیمه پاسارگاد با دریافت مدارک مربوط به خسارت، نسبت به محاسبه و پرداخت آن اقدام می نماید.

  • ·برای بیمه درمان (هزینه­ های بستری بیمارستانی)

در صورت نیاز به بستری شدن در بیمارستان، با کمک رسان ایران (شماره تماس مندرج در همین صفحه) تماس گرفته و اطلاعات زیر را اعلام نمایید :

نام و نام خانوادگی، شماره مشتری در بانک، شماره تلفن تماس، نام پزشک معالج ، نام بیمارستان، تاریخ بستری شدن در بیمارستان (ارسال گواهی پزشک مبنی بر علت بستری شدن ، ضروری است)

ارائه خدمات درمانی به سپرده گذاران از طریق شرکت کمک رسان ایران انجام می پذیرد.جهت کسب اطلاع از فهرست بیمارستان­ های طرف قرارداد شرکت کمک رسان ایران از سایت www.iranassistance.com دیدن فرمایید.

1-     در صـورتی که محل بستـری شدن، یکی از بیمارستان های طرف قرارداد باشد:

کمک­ رسان ایران پس از دریافت اطلاعات فوق و انطباق خدمات درخواستی با پوشش بیمه، معرفی­ نامه­ ای برای بیمارستان مربوطه ارسال می­ نماید و شما با ارائه کارت شناسایی معتبر به قسمت پذیرش بیمارستان، از خدمات لازم برخوردار می­ شوید.

2-     درصورت بستری شدن در سایر بیمارستان ها:

پس از ترخیص و تسویه حساب، اصل مدارک بیمارستانی ممهور به مهر بیمارستان و گواهی پزشک را برای شرکت کمک رسان ایران (نشانی مندرج در همین صفحه) ارسال نمایید.

هزینه ­های فوق برابر با مفاد قرارداد بیمه و تعرفه بستری و درمان در بیمارستان­ های طرف قرارداد هم طراز، محاسبه و پـرداخت می­ شود.

3-    اورژانس:

در صورت مراجعه به بیمارستان به صورت اورژانس و ضرورت بستری شدن، مراتب را از همان محل به کمک رسان ایران اعلام نمایید، بدیهی است اقدامات لازم برای تأمین خدمات مطابق شرایط قرارداد بیمه، انجام خواهد گرفت.

پیشنهادها و انتقادها: به منظور ارتقاء کیفیت خدمات مشترک بانک و بیمه، بانک پاسارگاد و بیمه پاسارگاد نیازمند آگاهی از پیشنهادها و انتقادهای سازنده شما می­ باشند.


تلفن های شبانه روزی کمک رسان ایران 88648421 ( 021)

نمابر: 88648493 ( 021)

نشانی جهت دریافت معرفی نامه بیمارستانی : تهران ، خیابان گاندی، خیابان پانزدهم، شماره 24

نشانی جهت ارائه مدارک بیمارستانی : تهران ، خیابان گاندی، خیابان هفدهم، شماره 28

www.iranassistance.comسلامتی شما آرزوی ماستپوشش های بیمه ای ویژه سپرده گذاران بانک پاسارگاد در یک نگاه

قرارداد

پوشش بیمه

سپرده های تحت پوشش

میزان خسارت قابل پرداخت

توضیح

بیمه حادثه

فوت ناشی از حادثه

همه نوع سپرده

یک برابر موجودی در روز قبل از حادثه تا سقف یک میلیاردوپانصدمیلیون ریال

------

بیمه حادثه

هزینه های بستری بیمارستانی ناشی از حادثه

همه نوع سپرده

ده درصد موجودی در روز قبل از حادثه تا سقف یکصدوپنجاه میلیون ریال

-----

بیمه آتش سوزی

آتش سوزی ساختمان سپرده گذاران

همه نوع سپرده

یک سوم موجودی در روز قبل از حادثه تا سقف پانصد میلیون ریال

به جز اثاثه منزل

بیمه درمان گروهی

هزینه های بیمارستانی

سپرده های بلند مدت یک ساله و بیشتر با حداقل موجودی یکصد میلیون ریال

هزینه های ناشی از بستری شدن در بیمارستان و یا عمل جراحی براساس میزان موجودی به شرح جدول تعهدات

دوره انتظار 90 روز

بیمه تکمیلی حادثه

فوت ناشی از غیر حادثه

سپرده های بلندمدت یک ساله و بیشتر

یک برابر موجودی در روز قبل از فوت تا سقف یک میلیارد ریال

دوره انتظار یک سال و دارای سن کمتر از 75 سالتمامی حقوق این وب سایت متعلق به کارشناس و مشاور بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد است. || طراح قالب avazak.ir