سفارش تبلیغ
صبا

خدمات بیمه ای برای سپرده گذاران بانک پاسارگاد

پنج شنبه 94/11/22
7:17 عصر
جعفر ظهراوی

 

 

پوشش های بیمه ای ویـژه سپـرده گذاران بانک پاسارگاد


سپرده گذار محترم؛

بانک پاسارگاد به هزینه خود و با همکاری بیمه پاسارگاد پوشش های بیمه ای جامعی را متناسب با مبلغ و مدت سپرده برای شما فراهم نموده است.

 

1- پوشش های بیمه ای برای سپرده گذاران حقیقی با هر نوع سپرده :

  • بیمه آتش سوزی منزل مسکونی سپرده گذاران به میزان یک سوم مبلغ سپرده- پرداخت خسارت تا پانصد میلیون ریال. "مشاهده شرایط قرارداد بیمه نامه"
  • بیمه هزینه های بیمارستانی ناشی از حادثه به میزان10 درصد مبلغ سپرده- پرداخت خسارت تا یکصدوپنجاه میلیون ریال.
  • بیمه حادثه در طول شبانه روز و در کلیه نقاط جهان به میزان مجموع مبالغ سپرده- پرداخت خسارت تا سقف یک میلیاردوپانصدمیلیون ریال برای فوت ناشی از حادثه.

2- پوشش­ های بیمه ای برای سپرده گذاران حقیقی دارای سپرده بلند مدت(یک ساله و بیشتر) با حداقل سپرده یکصد میلیون ریال :

  • بیمه هزینه های بیمارستانی (شتمل هزینه های بستری شدن در بیمارستان و اعمال جراحی)- پرداخت خسارت از مبلغ بیست میلیون ریال تا چهارصد میلیون ریال متناسببا مبلغ سپرده به شرح جـدول تعهـدات و دوره انتظـار90 روزه برای سپـرده در دو بخش :
  • § پوشش بیمه ای بخش اول :

جبران هزینه­ هـای بستری شدن و اعمال جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، دیسک ستون فقرات و انواع سنگ شکن در بیمارستان

  • § پوشش بیمه ای بخش دوم :

جبران هزینه­ های بستری شدن برای اعمال جراحی مربوط به سرطان، قلب باز، آنژیوپلاستی عروق قلبی، مغز و اعصاب مرکزی و نخاع (به استثناء دیسک ستون فقرات)، گامانایف، پیوند کبد، پیوند کلیه و پیوند مغز استخوان.

 

جدول تعهدات

طبقه

مبلغ سپرده

(میلیون ریال)

سقف سالانه پوشش های بیمه ای (ریال)

بخش اول

بخش دوم

1

از 100 تا 200

20,000,000

40,000,000

2

از 200 تا 300

30,000,000

60,000,000

3

از 300 تا 400

40,000,000

80,000,000

4

از 400 تا 500

50,000,000

100,000,000

5

از 500 تا 1000

75,000,000

150,000,000

6

از 1000 تا 2000

100,000,000

200,000,000

7

از 2000 تا 5000

150,000,000

300,000,000

8

5000 و بیشتر

200,000,000

400,000,000

 

توضیح : بیمه هزینه های بیمارستانی برای سپرده گذاران جدید پس از سپری شدن 90 روز از تاریخ خرید سپرده آغاز می شود.

  • این گروه از سپرده گذاران از کلیه پوشش های مندرج در بند 1 نیز برخوردار می باشند.

3- پوشش­ های بیمه ای برای سپرده گذاران حقیقی دارای سپرده بلند مدت ( یک ساله و بیشتر )

v     بیمه تکمیلی حادثه (فوت ناشی از غیر حادثه) پس از دوره انتظار شش ماهه برای سپرده گذاران دارای کمتر از 75 سال سن معادل مبلغ سپرده – پرداخت خسارت تا سقف یک میلیارد ریال.

v     این گروه از سپرده گذاران علاوه بر پوشش های مندرج در بند 1 ، چنانچه دارای حداقل 100 میلیون ریال سپرده باشند از پوشش های مندرج در بند 2 فوق نیز برخوردار می باشند.

توضیح 1

بیمه های آتش سوزی، حادثه و تکمیلی حادثه "بدون فرانشیز " است.

توضیح 2

در بیمه هزینه های بیمارستانی چنانچه بیمه شده از مـزایای بیمه گر اول (تامین اجتماعی، خدمات درمانی و...) استفاده نماید، پرداخت خسارت " بدون کسر فرانشیز" می باشد.

توضیح 3

در بیمه های هزینه بیمارستانی چنانچه بیمه شده از مزایای بیمه گر اول (تامین اجتماعی، خدمات درمانی و...) استفاده ننماید، پرداخت خسارت با احتساب 30% هزینه ها به عنوان فرانشیز و با رعایت اصل هم طرازی خواهد بود.

توضیح 4

پوشش های ارائـه شده شامـل موارد زیـر نمی باشد:


  • هزینه ­های بیمارستانی ناشی از زایمان، اعمال جراحی به منظور زیبایی، نازائی و ناباروری، جنون و هزینه های مربوط به معلولیت ذهنی ، سقط جنین، لقاح مصنوعی، عقیم ­سازی، خودکشی، قتل و جنایت، ترک اعتیاد، بیماری های مادرزادی، رفع عیوب انکساری چشم و هرنوع هزینه های سرپایی، کلینیکی، پاراکلینیکی و دندانپزشکی.
  • خسارت ناشی از خودکشی و یا اقدام به آن، خسارت ناشی از ارتکاب بیمه شده به اعمال مجرمانه اعم از مباشرت، مشارکت و یا معاونت در آن .
  • خسارت سهم وراث یا یکی از آنان که مسبب مرگ بیمه شده باشند.

گواهی بیمه

به منظور آگاهی سپرده ­گذاران از پوشش ­های بیمه­ ای خود، با توجه به مبلغ سپرده آنان، کارتی تحت عنوان " گواهی بیمه" توسط شعبه  بانک صـادر کننده سپرده تکمیل و در اختیار سپرده گذار قرار می گیرد.


روابط عمومی


تخفیف ویژه بیمه پاسارگاد به مناسبت بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر

پنج شنبه 94/11/22
7:14 عصر
جعفر ظهراوی

شرکت بیمه پاسارگاد به مناسبت بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر و طلوع انقلاب شکوهمند اسلامی از تاریخ 5 تا 25 بهمن ماه تخفیف های ویژه ای را برای هموطنان گرامی در نظر گرفته است.

براساس گزارش های دریافتی، به منظور ارایه خدمات گسترده و افزایش رضایتمندی، خریداران بیمه نامه های بدنه اتومبیل و همچنین بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی می توانند از تخفیف های ویژه این شرکت برخوردار شوند.

کلیه هموطنان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، دسترسی به نشانی شعبه ها و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی بیمه پاسارگاد www.pasargadinsurance.ir مراجعه و یا تلفن گویای 82489 (021) تماس حاصل نمایند.خدمات بیمه ای برای سهامداران بانک پاسارگاد

پنج شنبه 94/11/22
7:11 عصر
جعفر ظهراوی

 

 

پوشش های بیمه ای ویـژه سهامداران بانک پاسارگاد
بانک و بیمه پاسارگاد به منظور ارج نهادن به اعتماد مشتریان خود و تحقق شعار " مشتری ذات بانک است " کلیه سهامداران بانک پاسارگاد را به هزینه این بانک تحت پوشش بیمه های حوادث ، آتش سوزی و تخفیف ویژه بیمه بدنه به شرح زیر قرار داده است .

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

در این طرح منازل مسکونی کلیه سهامداران حقیقی بانک پاسارگاد به طور شبانه روزی تحت پوشش بیمه آتش سوزی بیمه پاسارگاد قرار می گیرند .تعهد پرداخت خسارت در این بیمه نامه تا سقف 50 درصد مجموع ارزش اسمی سهامداران در پایان روز قبل از حادثه ، حداکثر تا سقف پانصد میلیون ریال می باشد . مبلغ بیمه نامه تنها به اعیانی (ساختمان )منزل مسکونی بیمه شده که تحت پوشش خطرات ناشی از آتش سوزی ، صاعقه و انفجار است تعلق می گیرد .در صورتیکه سهامداران محترم قبل از این طرح ، بیمه نامه آتش سوزی تهیه کرده باشند این بیمه نامه مکمل آن تلقی می شود . لذا در صورت بروز حوادث احتمالی تحت پوشش ، تعهد این شرکت مازاد خسارت نسبت بیمه نامه مذکور خواهد بود.همچنین در صورتیکه ارزش ساختمان مسکونی بیمه شده بیش از مبلغ تعیین شده در گواهی باشد و یا برای تحت پوشش قرار دادن لوازم منزل ، بیمه شده میتواند جهت دریافت بیمه نامه مکمل مستقیماً به شعب و نمایندگی ها مراجعه نماید .سهامداران محترم می­توانند در صورت وقوع حادثه پس از تکمیل فرم اعلام خسارت و تایید میزان سهام در روز قبل از حادثه توسط امور سهام و یا شعبه بانک مربوطه با در دست داشتن مدارک زیر به نزدیکترین شعبه بیمه پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه نمایند :مدارک مورد نیاز درصورت  وقوع حادثه :1- مشروح کامل گزارش حادثه توسط سازمان آتش نشانی و مراجع ذیصلاح دیگر2- میزان تقریبی خسارت3- تصویر سند مالکیت منزل مسکونی و در صورت استیجاری بودن اجاره نامه ملکبیمه حوادث

در این طرح کلیه سهامداران حقیقی بانک پاسارگاد در طول شبانه روز و در تمام نقاط جهان معادل یک برابر مجموع ارزش اسمی سهام سهامداران در پایان روز قبل از حادثه و حداکثر تا سقف یک میلیارد ریال تحت پوشش بیمه حوادث قرار دارند و همچنین میزان تعهدات هزینه پزشکی بستری شدن در بیمارستان بر اثر حادثه نیز 10 درصد سرمایه بیمه حداکثر تا مبلغ یکصد میلیون ریال می باشدبیمه شدگان می توانند درصورت  وقوع حادثه به شعبه بانک مربوطه مراجعه و پس از تکمیل فرم اعلام خسارت و تایید آن توسط شعبه به نزدیکترین شعبه بیمه پاسارگاد جهت دریافت خسارت مراجعه نمایند .

تخفیف بیمه بدنه اتومبیل ویژه سهامداران  بانک پاسارگاد

در این طرح کلیه سهامداران حقیقی بانک پاسارگاد می توانند جهت صدور بیمه نامه بدنه اتومبیل خود یا همسر خود با دردست داشتن معرفی نامه ای که توسط شعب بانک صادر می گردد از 15 درصد تخفیف ویژه بیمه پاسارگاد برخودار شوند .سهامداران عزیز در صورت تمایل به استفاده از 15% تخفیف بیمه بدنه می توانند با به همراه داشتن مدارک زیر به شعب و نمایندگی های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه نمایند :1- معرفی نامه از بانک مبنی بر میزان سهام  در پایان روز قبل از صدور بیمه نامه2- مراجعه به شعب و نمایندگی جهت بازدید از وسیله نقلیهملت ایران بار دیگر چشم طمع دشمن را کور کرد

پنج شنبه 94/11/22
6:16 عصر
جعفر ظهراوی

فعال دانشجویی استان گلستان گفت: ملت فهیم و بصیر ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، چشم طمع دشمن را کور کرد.امیر پوروردی، فعال دانشجویی دانشگاه آزاد گنبدکاووس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو در گرگان حضور پرشمار مردم در راهپیمایی امروز، 22 بهمن 94، را خاری در چشن دشمنان و پاسخی دندان شکن به دخالت های انان دانست و گفت: من روی صحبتم با آن سه نماینده کنگره امریکاست که با اینکه دیده‌اند این ملت و این مردم برای دفاع از آرمان‌ها و اهداف خود و برای دفاع  از ناموسشان هشت سال جنگیدند و اجازه ندادند حتی یک متر از خاک ایران دست خارجی بیوفتد بازهم این صحبت‌های نابخردانه خود را می‌زنند.

 

وی افزود: امروز نیز مدافعین حرم با دفاع از حرم اهل بیت(ع) و دفاع از مرزهای این کشور درحال مبارزه با همان آمریکا و اسرائیل و آل سعودی هستند که امروز همه شعار مرگ بر آن‌ها را سر دادند و هیچ چیز تغییر نکرده است.

 

پورودی خطاب به دشمنان متذکر شد: ما به آن‌ها می‌گوییم که انتخابات ما آزادانه‌ترین انتخابات دنیاست و هیچ قدرت و فردی نمی‌تواند نگاه طمع آمیز به آن داشته باشد، چه برسد به اینکه بخواهد نظارت داشته باشد.

 بازتاب راهپیمایی 22 بهمن در جهان عرب

پنج شنبه 94/11/22
6:10 عصر
جعفر ظهراوی

رسانه‌های عربی: ملت ایران یکصدا بر ادامه راه انقلاب تاکید کرد

مسیرات 22 بهمن

برگزاری راهپیمایی میلیونی قشرهای مختلف ملت ایران در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهرها و مناطق مختلف بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی داشت.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری رسمی یمن(سبـأ) در گزارشی از راهپیمایی ملت ایران در سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوشت ایران سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در سایه دستاوردهای عظیم متمدنانه جشن گرفت.

این گزارش آورده است ملت ایران سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) را از طریق برگزاری تجمعات و تظاهرات میلیونی در تمام مناطق کشور در سایه دستاوردهای متمدانه عظیم و دژهای استوار در میادین مختلف گرامی داشتند.

در این گزارش آمده است میلیون‌ها ایرانی در این تظاهرات که هر ساله در چنین روزی برگزار می‌شود، شرکت کردند و تهران پایخت ایران، راهپیما‌یی‌ مردم در میدان آزادی به همین پیوند خورد، میدانی که نماد انقلاب است، بیش از 250 خبرنگار خارجی این مراسم را پوشش دادند.

این مراسم گسترده که مقامات بلندپایه ایران هم در آن شرکت کردند، از 10 مسیر اصلی پایتخت به میدان آزادی منتهی شد و حسن روحانی رئیس جمهوری و اعضای کابینه هم در این مراسم شرکت کردند.

خبرگزاری رسمی یمن در ادامه بخش‌هایی از سخنان حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران را منتشر و با تشریح ویژگی‌های منحصر به فرد انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد انقلاب اسلامی ایران یکی از مهمترین رخدادهای تاریخ معاصر به شمار می‌رود و الگویی برای دیگران است، انقلاب به رهبری امام خمینی(ره) ویژ‌گی‌هایی داشت که منجر به تحقق پیروزی شد و پایه‌های جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک قدرت تاثیرگذار و مهم در صحنه منطقه‌ای و بین المللی مستحکم کرد.

 خبرگزاری رسمی سوریه  نیزدر گزارشی درباره برگزاری مراسم 22 بهمن در ایران اعلام کرد مناطق مختلف ایران شاهد برگزاری تظاهرات میلیونی مردم به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بود.

به گزارش تسنیم، در گزارش سانا آمده است امروز تظاهرات میلیونی به مناسبت سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سرتاسر ایران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، شرکت کنندگان در این راهپیمایی‌ها بر ادامه حرکت در مسیر اصول و آرمان‌های امام خمینی(ره) و جانشین ایشان آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات، با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، پرچم‌های فلسطین و مقاومت لبنان را در دست داشتند.

عدنان محمود سفیر سوریه در تهران و اعضای سفارت این کشور در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تهران مشارکت کردند.

سانا نوشت یازدهم فوریه 19789(22 بهمن 1357) نقطه عطف تاریخی و مهم در سطح جهان به شمار می‌رود، چرا که در این روز بود که انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و به حکومت شاهی که بر مقدرات ملت ایران به مدت بیش از نیم قرن سلطه داشت، پایان داد، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، روز پایان استکبار و سلطه غربی و رسیدن ایران به آزادی و استقلال قلمداد می‌شود.

شبکه المیادین هم در گزارشی اعلام کرد ایرانی‌ها پارچه‌ نوشته‌هایی در دست داشتند و شعارهایی سر می‌دادند که مضمون آنها پایبندی به راه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و ایستادگی در این مسیر است.

المیادین به پوشش زنده‌ بخش‌هایی از این مراسم و سخنرانی دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی میلیونی مردم تهران پرداخت.

این شبکه در گزارش خود تاکید کرد ایران امروز سی‌ و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفت که طی آن دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران خواستار توقف سیاست ایران‌هراسی از سوی دشمنان ایران شد.

المیادین تصریح کرد ایرانی‌ها پارچه‌ نوشته‌هایی در دست داشتند و شعارهایی سر می‌دادند که مضمون آنها پایبندی و استواری در مسیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است.

این شبکه در ادامه آورد ایرانی‌ها از صبح امروز به میادین و خیابان‌ها برای برگزاری راهپیمایی سرازیر شدند در حالی که پارچه‌نوشته‌ها و پلاکاردهایی در دست داشتند و شعارهایی در پایبندی خود به راه امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی و موسس جمهوری اسلامی سر می‌دادند.

المیادین از سخنرانی لوئیس فراخان رهبر سیاه‌پوستان آمریکا در جمع میلیونی تظاهرات کنندگان در تهران خبر داد.

شبکه الفرات هم در گزارشی از برگزاری راهپیمایی روز 22 بهمن تاکید کرد ملت ایران از صبح امروز در راهپیمایی‌های میلیونی خودبه مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 11 فوریه(22 بهمن) با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید پیمان و با امام خامنه‌ای تجدیدبیعت کردند.

در این گزارش آمده است قشرهای مختلف ملت ایران از صبح امروز در راهپیمایی‌های میلیونی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 11 فوریه(22 بهمن) با تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی(ره)، با جانشین ایشان امام خامنه‌ای تجدید بیعت کردند.

بر اساس این گزارش،‌ راهپیمایی میلیونی ملت ایران در بیش از پنج هزار منطقه در سرتاسر کشور از جمله تهران پایتخت جمهوری اسلامی ایران آغاز شده است و میدان آزادی تهران هم شاهد سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهور ایران است.

این گزارش می‌افزاید این حادثه مهم را بیش از پنج هزار خبرنگار و تصویربردار از جمله 280 خبرنگار خارجی پوشش می‌‌دهند.

برگزاری تظاهرات میلیونی مردم ایران در مناطق مختلف و تاکید مجدد آنها بر ادامه راه  امام خمینی(ره) و پایبندی به آرمان‌های بنیانگذار انقلاب و تبعیت از جانشین برحق ایشان امام خامنه‌ای در شبکه  المنار هم بازتاب داشت و این شبکه همچنین سخنان دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران را به طور زنده پخش کرد.

این شبکه در گزارش خود آورده است ایرانی‌ها امروز پنجشنبه، سی‌و هفتمین سالگرد پیروزری انقلاب اسلامی را از طریق برگزاری تظاهرات گسترده در تهران و شهرهای دیگر گرامی داشتند و با سردادن شعارهایی بر پایبندی خود به مسیر و راه بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) تاکید کردند.

بر اساس این گزارش، قشرهای مختلف مردم در این راهپیمایی بر عهد و پیمان مجدد خود با شهدای انقلاب اسلامی برای ادامه راه آنها تاکید کردند.

طی مراسم امروز از خانواده‌های شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، هسته‌ای و مدافعان حرم اهل بیت(ع) و نیز قربانیان فاجعه منا و جانبازان تجلیل به عمل آمد.

پایگاه اینترنتیروزنامه الاخبار لبنان در گزارشی به برگزاری راهپیمایی گسترده مردم ایران در مناطق مختلف در سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت.

این پایگاه خبری نوشت صبح امروز راهپیمایی‌های سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران آغاز شد و در تهران در میدان آزادی با سخنان حسن روحانی رئیس جمهور ایران پایان یافت.

در این گزارش آمده است در بیانیه پایانی راهپیمایی میلیونی آمده است دستاوردها و پیشرفت‌هایی که ایران در زمینه صنایع دفاعی به ویژه موشکی محقق کرده است، خط قرمز قلمداد می‌شود و هرگز درباره آن مذاکره نخواهیم کرد.

الاخبار با انتشار عکسی از مشارکت سردار سرتیپ پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس آورد به بخش دیگری از بیانیه پایانی 22 بهمن اشاره کرد که طی آن مردم ایران تاکید کردند ما امت غیور و غیرتمند ایران اسلامی، دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه صنعت دفاعی به‌ویژه اقتدار موشکی را نماد قدرت بازدارندگی، تضمین امنیت ملی و غیرقابل مذاکره دانسته و به قدرت‌های استکباری هشدار می‌دهیم در صورتی که بخواهند در پی تضعیف و تهدید ایرانیان برآیند و با خطای محاسباتی، امنیت و منافع ملی کشور را با خطر روبرو کنند، با "ضربه متقابل" روبرو و به مدد نیروهای مسلح و مدافعان مقتدر انقلاب و میهن اسلامی پاسخ قاطع، و غیرقابل مهاری را در تمامی موقعیت‌های دسترسی، به دشمنان خیره‌سر و ماجراجو خواهیم داد.

الاخبار در ادامه بخش‌هایی از سخنان دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران را منتشر کرد و از قول وی نوشت انقلاب اسلامی تنها یک انقلاب سیاسی نیست، بلکه انقلابی مبتنی بر اخلاق است و اخلاق در صحنه سیاست پیشرفت می‌کند. وی در عین حال از تمام مردم خواست در روز انتخابات پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

خبرگزاری رسمی لبنانهم از برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دمشق خبر داد و عکسی از وئام وهاب رئیس حزب التوحید العربی لبنان و اعضای دفتر سیاسی و شورای امنای حزب و هیئتی شیوخ هیئت العمل التوحیدی منتشر کرد که در این مراسم شرکت کردند.

راهپیمایی میلیونی ملت ایران در روز 22 بهمن درشبکه ال بی سی لبنان هم بازتاب داشت. این شبکه در گزارشی اعلام کرد ایرانی‌ها امروز پنجشنبه از طریق برگزاری تظاهرات گسترده در تهران و شهرهای بزرگ، سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

ال بی سی در  ادامه بخش‌هایی از سخنان دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در این مراسم را پوشش داد و اعلام کرد حسن روحانی ابراز عقیده کرد که ملت ایران، زورگویی خارجی و سلطه‌طلبی آمریکا را پایان داد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم، تظاهرات کنندگان پارچه‌ نوشته‌هایی را در دست داشتند که بر روی آنها مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نوشته شده بود.

پایگاه خبری البعث سوریه هم در گزارشی نوشت راهپیمایی‌های میلیونی به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران برگزار شد.

در این گزارش آمده است شرکت کنندگان در این تظاهرات گسترده بر تجدید پیمان خود برای ادامه حرکت در مسیر آرمان‌های امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری  اسلامی و جانشین ایشان آیت الله خامنه‌ای تاکید کردند.

مردم در این راهپیمایی شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دادند و پرچم‌های مقاومت لبنان و فلسطین را با خود حمل می‌کردند.

شبکه تلویزیونی الغدیر هم در گزارشی اعلام کرد امروز شهرهای مختلف ایران شاهد برگزاری تظاهرات میلیونی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بود.

این شبکه افزود جمهوری اسلامی ایران، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را از طریق برگزاری تظاهرات میلیونی در تمام شهرها جشن می‌گیرد.

پایگاه خبری پانورامای الشرق الاوسط در گزارشی از برگزاری تظاهرات میلیونی در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و نوشت : راهپیمایی‌های سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پنج هزار نقطه جمهوری اسلامی ایران برای تجدید پیمان و میثاق با انقلاب اسلامی و آیت  الله خامنه ‌ای رهبری آن برگزار شد.

در این گزارش آمده است میلیون‌ها ایرانی با وجود سرمای هوا و بارش برف در پایتخت ایران و شهرهای دیگر به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تظاهرات کردند.

شبکه الجزیره و شبکه بی‌بی‌سی عربی هم به پوشش تظاهرات میلیونی مردم ایران در روز 22 بهمن پرداختند، الجزیره به مشارکت مردم و شعارهای ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی در این تظاهرات اشاره کرد.

پایگاه خبری مقاومت اسلامی لبنان هم در گزارشی نوشت صبح امروز چهارشنبه راهپیمایی‌های میلیونی در تهران پایتخت ایران و تمام شهرهای این کشور به مناسبت سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این گزارش آمده است همه مسیرهای تظاهرات در تهران در میدان آزادی به هم پیوست و تظاهرات کنندگان در این تظاهرات با تمجید از انقلاب و رهبری، شعارهایی در حفظ آزادی و استقلال، مرگ بر آمریکا و استعمار سر داده و بر پایبندی خود به اهداف انقلاب اسلامی و اصول انقلاب به رهبری امام خامنه‌ای تاکید کردند و خواستار وحدت مسلمانان و توجه به دشمن واقعی امت شدند.

مراسم امروز همچنین شاهد فعالیت‌های مختلفی همچون پریدن چتربازها و پخش گل در تظاهرات‌کنندگان این راهپیمایی میلیونی بود.

بر اساس این گزارش،‌حدود 400 میهمان خارجی از 30 کشور در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور داشتند و 265 خبرنگار خراجی و هزار و 500 خبرنگار و تصویربردار داخلی به پوشش راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند.

پایگاه خبری رؤیة هم نوشت راهپیمایی‌های سی‌وهفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ساعت 9 صبح با مشارکت مردم مناطق مختلف ایران آغاز شد، در حالی که شرکت کنندگان پارچه نوشته‌ها و پلاکاردهایی را با خود حمل می‌کردند که به دستاوردهای انقلاب اشاره می‌کرد.

در این گزارش آمده است شرکت کنندگان در این تظاهرات، تصاویر امام خمینی(ره) و آیت‌الله خامنه‌ای و شهدا را در دست داشتند و شعارهای مرگ بر آمریکا و استبکار و رژیم اسرائیل، هیهات من الذله و لبیک یا حسین(ع) سر می‌ دادند تا بر وفاداری خود به اهداف نظام، ولایت فقیه و اصول انقلاب تاکید کنند.

این گزارش آورده است حسن روحانی رئیس جمهوری ایران، هاشمی رفسنجانی و شماری از مراجع دینی و فرماندهان نظامی ایران در مراسم امروز حضور  داشتند.

رادیو النور لبنان هم در گزارشی آورده است جمهوری اسلامی ایران، سی‌و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب به رهبری امام خمینی(ره) را گرامی داشت، انقلابی که اسلام ناب محمدی را به عنوان شیوه و راه و شعار نه شرقی و نه غربی را برگزید و مردم ایران برای حفظ انقلاب، فداکاری و جانفشانی کردند، انقلاب اسلامی ایران، موازنه‌ها را برهم زد، ایران در کنار ملت فلسطین و تمام آزادگان جهان و مستضعفان ایستاده و به حمایت از لبنان و مقاومت آن پرداخت، ایران با وجودی که محاصره شد در برابر تمام جنگ‌ها و محاصره‌ مقاومت کرد و به پیروزی‌های کوبنده‌ای دست یافت.تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کارشناس و مشاور بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد است. || طراح قالب avazak.ir